OSTKE 4 BRIDGESTONE VÕI FIRESTONE

REHVI JA SAATE ÜHE AASTA LAIENDATUD GARANTII REHVI VIGASTUSTELE

Kampaania kestab alates 01.01.2020-31.12.2020

REGISTREERIGE OMA OST JA SAATE GARANTII

#

Kinnitan, et olen lugenud minu personaalsete andmete töötlemise kohta seoses Bridgestone või Firestone rehvide lisagarantii kampaanias osalemisega. Andmetöötleja on BRIDGESTONE BALTICS Ltd, Dzelzava Street 117-303, Riga, LV-1021, kampaania REEGLID.

Ma nõustun, et BRIDGESTONE BALTICS Ltd, asukohaga,Dzelzava Street 117-303, Riga, LV-1021, töötleb minu isklikke andmeid, seoses osalemisega ühe lisaaastase garantii kampaanias Bridgestone või Firestone rehvidele. ISIKLIKE ANDMETE TÖÖTLUSE TINGIMUSED.

Ma nõustun oma isikuandmete Bridgestone Baltics SIA, Dzelzavas tn. 117-303, LV-1021, Riia, poolse töötlemisega eesmärgil, milleks on Bridgestone Baltics SIA omade toodete ja teenuste turustamine.

Ma olen nõus saama turundusalast teavet ettevõttelt Bridgestone Baltics SIA, mille registrijärgne asukoht on Varssavis, kasutades selleks telekommunikatsiooniseadmeid ja automaatse helistamise süsteeme, valides järgneva ühenduse võtmise viisi: Elektroonilised teated (SMS, MMS, e-post, veebileht myfirststop.ee, muud veebilehed, sh sotsiaalmeediaportaalid)

Häälkõned (telefonivestlus, automaatsed häälsõnumid)

OSTA REHVID

BRIDGESTONE VÕI FIRESTONE

1

REGISTREERI

TÕEND OSTU KOHTA JA OMA ANDMED

2

SAA GARANTII


3

LEIA LÄHIM
TEENINDUSKESKUS

SISESTAGE LINN, POSTIINDEKS VÕI TÄNAV

MEIE REHVID

TUTVU TURVALISUST PAKKUVATE REHVIDEGA

Blizzak LM005

Valitse oma teekonda läbi kogu talve
Turanza

NORANZA 001

Ohutu ja tur valine liiklemine ekstreemsetes ilmastikuoludes
Turanza
VAATA TEISI REHVE